Portfolio pozycjonowanie referencje

Referencje

Pozycjonowanie Kraków
Nasze osiągnięcia to skuteczne pozycjonowanie kilkudziesięciu serwisów internetowych na łącznie ponad 2000 różnych fraz. Na naszych stronach nie znajdziecie jednak Państwo referencji i odnośników do obecnie pozycjonowanych fraz wraz z ich pozycjami. Czy nie mamy się czym pochwalić?

Od początku naszej działalności przyjęliśmy, iż nie będziemy publikować informacji o tym, iż serwisy naszych klientów są pozycjonowane. Nie wymagamy również, aby na Państwa serwisie umieszczać taką informację, zdarza się, iż firmy pozycjonujące umieszczają na stronach swoich klientów linki do własnych serwisów z frazami związanymi z pozycjonowaniem i tym samym podnoszą swoje pozycje.

Uważamy, że prowadzone działania powinny wyglądać, na pozycjonowanie naturalne, które gwarantuje zazwyczaj lepszy odbiór strony przez internautów. Oczywiście, aby tak było serwis powinien reprezentować odpowiedni poziom graficzny i merytoryczny.

Referencje
Nie wstydzimy się swoich osiągnięć i na życzenie przedstawiamy dotychczasowe wyniki naszej pracy, ale tylko firmom, które zwracają się o przygotowanie dla nich oferty, a nigdy danych tych nie będziemy publikować. Jeżeli zostaniecie Państwo naszymi klientami informacja o tym również nie pojawi się na naszej stronie.
Słownik pojęć SEO

Zaplecze SEO
Zaplecze do pozycjonowania jest zbiorem stron internetowych, które ...

Katalog stron
Spis stron internetowych pogrupowanych w kategorie tematyczne zawierający ...

PageRank
PageRank to wskaźnik używany przez wyszukiwarkę google do ...

Presell Pages
Jest to jeden ze sposobów na pozyskiwanie wartościowych ...

Google AdWords
Co to jest Google AdWords? Samodzielne tworzenie reklam. Reklama tworzona ...
Pozycjonowanie Kraków. Tworzenie stron internetowych.    Copyright © 2007 TopTop.pl